Title Image

 

 

SPORTA KLUBS

 

Par Loka šaušanas kluba „Archery Liepāja” dzimšanas datumu varētu uzskatīt 2014. gada 17. maiju, kad pirmo reizi publiski tiks atvērta izklaides Loka šaušanas atrakcija Liepājas Jūrmalas parkā. Pirmsākumos tika iegādāti tikai 2 loki un aptuveni 10 bultas, kas arī tika dots visiem šaut gribētājiem. Pakāpeniski loku un cita ekipējuma klāsts tiks papildināts, lai spētu nodrošināt dažādu vecumu šāvējus ar viņa vecumam piemērotu šaušanas aprīkojumu. Tika iegādāt arī profesionāli aizsargtīkli, lai nodrošinātu šautuves drošību, izgatavoti vairogi un cits nepieciešamais.

2014. gada 9. oktobrī kluba dibinātājs, Jānis Bružis, piedalījās savās pirmajās oficālajās sacensībās – Nītaures purva Bebru medības. Kopš tā laika palēnām pulcējot sev apkārt domubiedrus, lēnām izauga arī klubs “Archery Liepāja”, kas jau paspējis savā kontā iekrāt neskaitāmus Latvijas un Baltijas čempiona titulus dažādās vecuma grupās un dažādās loka klasēs.

 

Šo trīs gadu laikā kluba šāvēji ir pabijuši un godam startējuši arī dažādās Pasaules

mēroga sacensībās:

2015.gads – IFAA Pasaules čempionāts, Igaunija, Pērnava

2016.gads – Eiropas 3D chempionāts, Austrija

2017. gads – IFAA Pasaules čempionāts, Rumānija

2017.gads – Igaunija, Jarvakandi Open

Šobrīd klubā trenējas ap 45 šāvēji un katru mēnesi viņu skaits tikai pieaug. Kluba rīcībā ir ap 40 dažādi loki, neskaitāmas bultas, vairogi, 3D mērķi, aizsargtīkli un viss cits nepieciešamais inventārs, kas regulāri tiek papildināts, lai nodrošinātu šāvējus ar visu viņiem nepieciešamo šaušanai, ja tas nepieciešams.

Vasaras sezonā (maijs – septembris) klubs trenējas Ezermalas ielas 3a šaušanas laukumā (firmas UPTK teritorijā). Laukumā iespējams kopumā izvietot līdz 20 lielformāta bultu vairogus distancēs no 10m līdz pat 90m.

Ziemas sezonā par kluba mājām saucam Hidrolata sporta kompleksu (Brīvības ielā 117, otrais stāvs). Šautuvē izvietoti 5 vairogi – 18m, 3 vairogi – 10m, 1 vairogs – 5m, kā arī izvietota arī 3D loka šaušanas trase un Loka šaušanas piederumu veikals.

 

Cenas

Treniņu mēneša maksa (Abonaments)

Maksa kluba biedriem ir 25 EUR mēnesī + 10 EUR iestāšanās maksa (vienreizējs maksājums).
 
Pirmajā mēnesī jauno kluba biedru nodrošinam ar visu nepieciešamo ekipēumu BEZ MAKSAS. Ja pēc pirmā šaušanas mēneša neesat vēl gatavs iegādāties savu ekipējumu, tad mēnešam maksai tiks pievienots:
Loka īre (mēnesī) – 5 EUR
Bultu īre (mēnesī) – 5 EUR
 
Kluba abonamenta priekšrocības ŠEIT! Jautājumu gadījumā zvaniet: 27505583 vai rakstiet un archeryliepaja@gmail.com

Treniņu laiki

 

Ziemas sezonā iepriekš piesakoties pa telefonu 27505583

 

Pirmdienās: 16.00 – 20.00

 

Trešdienās: 16.00 – 20.00

 

Piektdienās: 16.00 – 20.00