Title Image


Facebook


Instagram

JAUTRA NERF BALLĪTE!

 

Speciāli ballīšu vajadzībām iekārtotā zālē, TEV būs iespēja sajust īpašu azartu

iesaistoties cīņās ar NERF ieročiem

 

PIESAKI SAVU BALLĪTI JAU TAGAD!>>>REZERVĒ BALLĪTI JAU TAGAD!<<<       >>>REZERVĒ BALLĪTI JAU TAGAD!<<<      >>>REZERVĒ BALLĪTI JAU TAGAD!<<<      >>>REZERVĒ BALLĪTI JAU TAGAD!<<< 

KAS IR NFR ATTACK?

 


 
     Kas ir NFR attack?

 

      NFR attack ir Liepājas pirmais iekštelpu Dart TAG sporta laukums – jautra un aizraujoša vieta, kur kopā ar ģimeni un draugiem iesaistīties cīņās ar NERF ieročiem. Ja jūs kādreiz esat vēlējies cīnīties ar Nerfu jautrā speciali šim nolūkam izveidotā zālē, tad tagad ir jūsu lielā iespēja! Jautrība, sportiskums, azarts un godīgas spēles princips ir mūsu vērtības.

     
     Kas var spēlēt NFR attack?

 

     NRF attack ir aizraujoša izklaide solo spēlētājiem, grupu cīņām, dzimšanas dienas ballītēm, uzņēmumu komandas veidošanas pasākumiem, kā arī vecpuišu ballītēm. Lieliski piemērots bērniem no 5 gadu vecuma un vecāki. Kamēr jūs varat noturēt, ielādēt un šaut ar Nerf blasteru, Jūs varat piedalīties!

 

   Kur notiek NRF attack?

 

     Mūsu NERF cīņas, Dzimšanas dienu ballītes un citi pasākumi notiek speciāli šim nolūkam pielāgotās telpās, kuras ir aprīkotas ar ballīšu UV apgaismojumu, kas ļaus izbaudīt īpašu cīņas atmosfēru. Sķēršļi ir izveidoti speciāli šim nolūkam un ir aprīkoti ar UV gaismā spīdošu materiālu, kas telpas atmosvēru padara aizraujošāku. Cīņas  laukums izveidots 600kv.m lielā zālē + papildus ietvertas telpas svinību galdam.

 

     Kā mūs atrast?

 

     Atrodamiem Liepājā, Brīvības ielā 117, 2.stāvā (Hidrolat sporta kompleksā, Loka šaušanas kluba Archery Liepāja telpās)


VAI ESI GATAVS CĪŅAI?


REZERVĒT BALLĪTI

IEKŠĒJIE KĀRTĪBAS UN DROŠĪBAS NOTEIKUMI!