Title Image
 

 
PRIVĀTUMA POLITIKA

 


 

 

     Uzņēmums Archery Liepāja SIA (“AL”) izmantos informāciju, kas sniegta veidlapā vai citādi AL tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu jūsu pieprasītos pakalpojumus, izmantojot AL tīmekļa vietni.
     AL vai pārstāvji reizēm var izmantot šo informāciju tirgvedības nolūkos, kā arī lai informētu jūs par citiem produktiem vai pakalpojumiem, kuri jūs varētu interesēt. Reģistrācijas veidlapas attiecīgajā rūtiņā varat norādīt, vai vēlaties saņemt šādu informāciju. Ja informācija tiek nodrošināta e-pastā, varat anulēt tās abonēšanu, pieprasot noņemt sevi no abonentu saraksta. Jūsu personas informācija var tikt saistīta ar pārlūkprogrammas informāciju, citiem AL pārstāvjiem un trešām pusēm (piemēram, viesošanas pakalpojumu sniedzējiem) ar iepriekš norādīto nolūku, kā arī saistībā ar sīkdatņu politiku un grupu administrēšanas nolūkos.
     Mēs esam apņēmušies aizsargāt jūsu privātumu. Jūsu personiskie dati tiek glabāti drošā datorā un manuālā kartotēkā, un ar tiem netiek veiktas nekādas citas darbības, kas nav minētas privātuma politikā. Serveris, kuru AL izmanto šo datu glabāšanai, ir pieejams nozīmētām trešās puses aģentūrām, darbuzņēmējiem un/vai pilnvarotam AL personālam tikai stingras AL darbinieku (“Pilnvarotais personāls”) kontroles apstākļos. Šim serverim ir savienojums ar internetu, izmantojot ugunsmūri, tāpēc tas nav publiski pieejams.
     Jūsu datorā tiks instalētas nelielas informācijas daļas — sīkdatnes, lai apkopotu statistisku informāciju, tostarp par navigācijas ceļiem, apmeklējumu skaitu, pastāvīgajiem klientiem un lapu apskates skaitu. Vienīgā personiskā informācija, kuru sīkdatne var ietvert, ir jūsu paša sniegtā informācija. Sīkdatnes nevar nolasīt datus jūsu cietajā diskā. Mēs izmantojam šis sīkdatnes, lai izvērtētu mūsu sniegtās informācijas derīgumu un redzētu, cik mūsu tīmekļa vietne ir draudzīga lietotājam. AL nekopīgo no sīkdatnēm iegūto informāciju ar citiem uzņēmumiem, kas nav AL grupā, kā arī nepārdod to trešajām pusēm. Ja nevēlaties izmantot sīkdatnes mūsu vietnē, varat iestatīt pārlūkprogrammu, lai tā brīdinātu pirms sīkdatņu apstiprināšanas un tās noraidītu pēc pārlūka brīdinājuma par sīkdatņu klātbūtni. Turklāt varat noraidīt sīkdatnes, izslēdzot tās pārlūkprogrammā. Sīkdatnēm nav jābūt ieslēgtām, lai iespējotu jebkura AL tīmekļa vietnes apgabala izmantošanu.
     Jums ir tiesības piekļūt saviem datiem, labot, atjaunināt vai dzēst tos, , iesniedzot pieprasījumu: info@archeryliepaja.lv.
     Mēs saglabāsim jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik nepieciešams, lai sniegtu jūsu pieprasīto pakalpojumu, vai atbilstoši tiesību aktos norādītajam laikam.
     AL laiku pa laikam var atjaunināt šo privātuma politiku. Šīs izmaiņas var ietekmēt jūsu personas datu lietošanu. Atjauninātā privātuma politika būs pieejama AL tīmekļa vietnē, jums par to iepriekš nepaziņojot.