DZIMŠANAS DIENU PASĀKUMI

Lai pieteiktu pasākumu lūdzu zvaniet – (+371) 27505583

Loka šaušana ir ļoti aizraujošs piedzīvojums JEBKURAM. Pie mums vienlīdz aizraugoši savu Dzimšanas dienu svinēt būs gan bērniem, gan arī pieaugušiem.

3D Trase

Dalībnieku skaits no 5-14 personām. Ilgums: 2-3 h atkarībā no šāvēju skaita

Pasākuma laikā visi pasākuma viesi instruktoru vadībā tiks iepazīstināti un apmācīti, kā pareizi šaut ar Loku. Pēc apmācības iziešanas, viesi viesi varēs doties 3D Loka šaušanas trasē, kur pozitīvā un veselīgā konkurencē, katrs varēs parādīt labāko, ko spēj, šaujot ar Loku. Katram tiks saskatīts rezultāts un beigās labākie šāvēji tiks apbalvoti ar piemiņas Diplomiem. Piemērotākais vecums 3D trasei ir sākot  no 9 gadu vēcuma līdz vecumam, kamēr var atvilkt loku 🙂

Pasākums MAZĀKIEM bērniem (6-8 g.v.) 

Dalībnieku skaits no 5-14 personām. Ilgums: 2-3 h atkarībā no šāvēju skaita

Piedalās vairāki instruktori (atkarībā no dalībnieku skaita). Apmācības laikā instruktori apmāca bērnus drošai šaušanai un iespējami ļauj bērnam individuāli šaut ar Loku (tas notiek stingrā instruktoru uzraudzībā). Bērniem tiek dota iespēja šaut gan par oficāliem Loka šaušanas papīra mērķiem, gan bloniem un citām figurām, gan arī, ja ir vēlēšanās un tiek dota vecāku atļauja, tad bērni tiek laisti 3D trases teritorijā, kurā nekādi rezultāti netiek skaitīti, bet tiek ļauts pašam mazajam šāvējam izvēlēties pa kuriem mārķiem šaut.

Tā kā mūsu 3D trasē tiek šauts par Starptautiski serfiticētiem Loka šaušanas mērķiem dzīvnieku veidolā, tad pirms šaušanas 3D trasē, ar mazajiem tiek izrunāts un paskaidrots, ka īsti dzīvnieciņi ir jāmīl un nekādā gadījumā un nekādos apstākļos nedrīgst darīt tiem pāri.