Lai pieteiktu pasākumu lūdzu zvaniet – (+371) 27505583

3D LOKA ŠAUŠANAS TRASE

3D Loku šaušanas trase ir īsts piedzīvojums jebkuram, neskatoties uz to vai esi iesācējs bez priekšzināšanām loka šaušanā, vai īstens šaušanas meistars. Šāda 3D šaušanas trase telpās ir vienīgaā visā Baltijā un ir izveidota tieši Liepājā-vēju pilsētā.
Telpā, starp niedrēm, koku zariem, celmiem un citiem brīvā dabā atrodamiem rekvizītiem, izvietoti Loka šaušanas 3D mērķi (dzīvnieku maketi), lai radītu maksimālu neskartas dabas effektu.
Trase sastāv no 14 līdz 21 dažāda mērķa, kuri izvietoti dažādos atālumos un ar dažādu grūtības līmeni, lai tā būtu interesanta kā iesācējiem, tā izaicinoša arī Loku šaušanas lietpratējiem. Trasē izvietoti kā mazi zvēri tuvākās distancēs, tā arī lielāki zvēri tālākās. Šāvēji šauj uz katru trasē izvietoto mērķi divas bultas, skaitot rezultātu kopā. Iziet pilnu šaušanas apli un saskaita rezultātu, labākos apbalvojam ar piemiņas diplomiem speciālā apbalvošanas cermonijā.
3D šaušanas trase ļoti labi piemērota:
Dzimšanas dienu ballītēm gan bērniem no 9 g.v. (mazaki šāvēji var šaut, bet bez punktu skaitīšanas), gan pieaugušajiem.
Draugu grupai, kuri meklē, kā aizraujoši pavadīt laiku, pozitīvā konkurencē sacenšoties vienam pret otru, kā arī mēģinot uzstādīt labāko rezultātu.
Uzņēmuma kolektīviem. Ļoti labs veids, kā saliedēt nelielu kolektīvu, kopā interesanti pavadot laiku.
Vecpuišu/Vecmeitu ballītes – Loku šaušana ir ļoti labs veids, kā ievadīt labu vecpuišu/vecmeitu ballīti. Ja ballētāji to vēlas, iespējams arī pielāgot mērķus Jums vēlamai personiskākai tematikai.
Ir gan jāpiezīmē, ka Loku šaušanas klubs nenodrošina svinīgos pasākumus ar ēdienu un dzērienu nodrošināšanu, bet to ar nekādi neaizliedz. Kluba telpās ir brīvi pieejams galds un krēsli, kur svinātēji droši var izmantot savām vajadzībām.