Baltijas XVII čempionāts WA sistēmā 16-18.06

0 comment

Tikko kā beigušās vienas no nozīmīgākajām sacensībām vasaras sezonā – Baltijas XVII čempionāts prestižajā WA sistēmā. Sacensībās kopumā piedalījās 61 sportists no Latvijas, Lietuvas un Igaunījas. Liepāju no mūsu kluba šogad pāstāvēja divi Loka šāvēji – Vitālijs Solovjovs (neaprīkoto Loku klasē) un Jānis Bružis (Olimpiskajā Loka klasē)

Vitālijs Solovjovs kvalifikāciju pabeidza otrajā pozīcijā (5 šāvēju konkurencē). Pēc aizraujošiem turnīriem, piekāpjoties šāvējam no Lietuvas, bet pārspējot šāvēju no Grobiņas, Vitālijs sacensības noslēdza 3. vietā

Jānis Bružis, mocoties ar spēcīgām galvas šāpēm kvalifikācijas dienā, spēja ierindoties 10.vietā (21 šāvēju konkurencē), saglabājot izredzes pacīnīties par medaļām otrajā, izšķirošajā turnīru dienā. Dēļ salīdzinoši zemās vietas kvalifikācijā, otrās dienas turnīros nācās uzreiz stāties pretī ļoti spēcīgiem šāvējiem. Pirmajā turnīrā Jānis uzvarēja pieredzējušo Eduardu Lapsiņu ar rezultātu 6-2. Ļoti aizraujošs turnīrs izdevās pret vienu no Igaunijas spēcīgākajiem šāvējiem KAASIK Tanel (3.vieta kvalifikācijā), kad uzvarētāju nācās noskaidrot Shoot Off šāvienā (pie rezultāta 5-5 katrs šāvējs šauj 1 bultu, kuram bulta ir tuvāk centram, tas uzvar). Jānis bultu raidīja 9niekā, bet igaunim izdevās ļoti labs šāviens un viņš savu bultu raidīja 10niekā, līdz ar to uzvarot turnīrā. Jānis Bružis sacensības noslēdza augstajā 5. pozīcijā. 

Vēl veiksmīgāk mūsu šāvējam izrādijās komandu cīņas, kur Jānis kopā ar Igoru Skrebeli (Ventspils) un Marku Kazus (Rīga) pārstāvēja komandu Latvija-2 un uzvarot spēcīgu komandu no Igaunijas spēja izcīnīt sudraba medaļas.

Rezultāti:

Neaprīkots loks 

Kvalifikācija

Fināli

Olimpiskais loks

Kvalifikācija

Fināli

 

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *